Reuters, Kripto Para Endeksi Yayınlayacak

Dünyanın en büyük haber ajansı konumunda olan Reuters haber ajansı, yapmış olduğu izahat ile beraber kripto para piyasasını derinden izleyecek yeni endeks için çalıştıklarını deklare etti. Bitcoin, Ethereum ve Ripple haricinde onlarca kripto para birimi için yayınlanacak olan endeks ile beraber 400’ün üstünde kripto para hakkında yatırımcılar bilgilendirilecek.

Geçmiş tarihindeki ve aynı saniyeye kadar grafik üstünden yatırımcılara kripto paralardaki son durumu ve seviyeyi bildirecek olan Reuters haber ajansının, bu sayede hem daha çok ziyaretçi sayısına haiz olacak olduğu, hemde genel olarak kripto para alanında öteki ajanslara gore süratli davranıp şimdiden önlemler alacak olduğu açıklandı.

Kripto Para Piyasası 396 Milyar Dolar Seviyesine Terfi etti

Kripto para piyasası bugün düne oranla yükselişe geçti ve toplam piyasa hacmi 396 milyar dolar seviyesine terfi etti. Yatırımcıları heyecanlandıran bu yükseliş geçtiğimiz aylarda olan 20.000 dolar seviyesinin yakalanması için bir umut olarak yatırımcıları sevindirirken, kripto paralara her geçen gün artan ilginin sonucunda bu alanda daha çok ilerleme sağlanması planlanıyor. Bitcoin ve Ethereum bugün aralıksız yükselişini sürdürüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir