Ripple 1 ABD Doları olabilecek mi?

Ripple 0.54 ABD Dolarına kadar terfi etti. Fiyatının yükselmeye başlaması sonrasında kimsenin beklemediği bir seviyeye gelen altcoin Ripple, 0.19 dolarlık 1 yıl önceki performansına oranla bugün yükseldiği 0.54 dolar ile oldukça yüksek ve zamanı zirve rekorlarına eşit olmasada yatırımcısı olan kişilere yine kazandırmaya başladı. Büyük zirve yükselişi olan Ocak ayındaki zirvenin arkasından bu duruma gelmesi ve son birkaç ay içinde en iyi yükselişi gösteren kripto para olmaya aday olması dolayısı ile yatırımcılar Ripple’ı bayağı fazla sevmiş oldu.

Ripple 1 ABD Doları mı olacak?

İddialar ise Ripple’ın bu yıl sonuna kadar 1 ABD Doları olacağı yönünde oldu. Bu iddiaları ortaya atan meşhur kripto para yorumcuları, yıl sonunda minimum beklentilerinin 1 ABD Doları yönünde olmaya devam ettiğini açıkladı. Ripple sahiplerine gore ise bu yıl sonunda eğer fiyat 1 ABD Doları olur ise yatırımcı olarak öteki kripto para birimlerinden daha büyük kazançlar sağlamak mümkün olabilir.

Bitcoin hakkında yıl sonu beklentisi 20 bin ABD Doları olduğundan Ripple’a haiz olan kişilerin bir süre dikkatle piyasayı izlemesi öneriliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir