Ripple CEO’su Brad Garlinghouse Şirketinin Yeni Yatırım Planlarını Açıkladı

MoneyGram’a yapmış olduğu 30 milyon dolarlık yatırımı oldukça ses getiren Ripple yatırımlarına devam etmek istiyor. The Block’un haberine nazaran Ripple, MoneyGram ortaklığının peşinden çoklu yatırım anlaşmaları imzalamak istiyor.

“Avantajımızı Yükseltmek İstiyoruz”

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse Cuma günü Yahoo Finance UK’e verdiği demeçte, “Oldukça kuvvetli bir pozisyondayız, işimiz kuvvetli bir halde büyüyor, kuvvetli bir bilançomuz var ve avantajımızı yükseltmek istiyoruz” açıklamalarında bulunmuş oldu.

Brad Garlinghouse, şirketinin gelecek günlerde yapması ihtimaller içinde yatırımlar hakkında herhangi bir açıklamada ise bulunmadı.

Geride bıraktığımız Haziran ayında dünyanın en büyük ikinci para geçirme şirketi MoneyGram ile 30 milyon dolarlık yatırım icra eden Ripple’ın antak kalma gereği, bunun 20 milyon dolarını gelecek iki yıl içinde ödemesi umut ediliyor.

İlgili haber: Binance’in iOS Uygulaması Niçin Hala Yayınlanmadı: İşte Detaylar

Geçtiğimiz hafta, MoneyGram CEO’su Alex Holmes, firmanın Ripple Labs ile vardığı ortaklaşa iş kapsamında xRapid teknolojisini kullanarak XRP ile para transferi halletmeye başladıklarını açıklamıştı. İlgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir