Ripple fiyatı 0.56 dolara yükseldi

Ripple fiyatında bugün gün sonuna doğru 0.56 dolar seviyesinde kendisini dengelediği görüldü. 0.58 dolara kadar çıkan sadece bu seviyede kendi tesirini koruyamadığı için düşüş yaşayarak 0.56 dolar seviyesine düşen Ripple’ın bu düşüşü kripto para sahipleri tarafınca ”olması gerektiği şeklinde” şeklinde yorumlandı. Kısaltılmış adı ile XRP’yi destekleyecek olduklarını ve bu seviyenin oldukça daha çok üstünde performans görülmesinde hiçbir engel olmadığını ifade eden Ripple sahipleri, bu adımların etkili ve kazançlı adımlar olacak bulunduğunu düşündüklerini deklare etti.

Ripple yatırımcıları için son aşama iyi etkisinde bırakır

Ripple yatırımcıları için son aşama iyi ekiler görülmesi beklenirken, 0.57 dolara yakın duran Ripple’ın yakın vakit sonrasında 0.58 dolara yeniden yükselmesi, hatta birazcık daha çok artarak 0.60 dolar seviyesini görmemesi için hiçbir gerekçe ve niçin olmadığı değerlendirmesi yapılıyor. Kimi yatırımcıların büyük yatırımları XRP’de tutmaya hevesi ve isteği olmazken, kimilerinin ise Bitcoin yerine daha oldukça XRP’de yatırımlarını tutmaya yönelik istekleri bulunuyor.

Ripple fiyatından daha önemlisi ise piyasa hacmi olarak kendisini iyi mi ve nereye kadar koruyabildiği ve günlük, haftalık değişimler ehemmiyet taşıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir