Ripple (XRP) İnanılmaz Bir Rekora İmza Attı: İşte Hareketliliğin Sebebi?

Hemen hemen sebebi tam olarak belirlenemeyen sebeplerden dolayı XRP’de büyük bir patlama yaşanıyor. En popüler 3 numaralı kripto para XRP’nin günlük işlem hacmi büyük bir yükseliş yaşayarak tüm kripto paraların işlem hacminin %50’sine ulaştı.

BitInfoCharts’tan edindiğimiz bilgilere gore, piyasada meydana gelen işlemlerin %50’si XRP’ye dayanıyor. XRP’yi ise sırasıyla Ethereum, Bitcoin ve Bitcoin SV takip ediyor.

Son 24 saatte XRP işlemlerinin hacmi 1,6 milyona fırladı. Yükselişin sebebi ise tam olarak bilinmemekle beraber bazı kuvvetli tahminlerde yok değil. Mesela XRP, gelecek ay gerçekleşecek olan Swell 2019 konferansı yada firmanın Moneygram ile yapmış olduğu partnerlik sebebiyle üstün dereceli yükseliş yaşamış olabilir. Sadece bu gelişmeler gene de 1,6 milyon üstün dereceli işlemi açıklamaktan birazcık uzak.

Öne çıkan gelişmeler:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir