Ripple Yatırımcısı Az Az Artıyor

Ripple hakkında bir süredir iddialar yükseliş yaşanabilecek olduğu yönünde iken, yatırımcılarının yüzünü hemen hemen bir türlü güldüremeyen Ripple’ın yatırımcıları  bir süredir yükseliş olmasını bekliyor.

Yatırımcıları bekleyen büyük bir yükseliş olacak mı, olmayacak mı? Yanıtını vermek ne mümkün sadece iddialar bu yıl Bitcoin ile beraber Ripple yatırımcılarının da yıl sonuna kadar yüzünün gülecek olduğu, kazançların daha çok artacak ve daha çok yatırımcının Ripple sahibi olacak olduğu yönünde. Yatırımcıları bekleyen büyük bir yükseliş olabilecek olduğu suretiyle, büyük düşüşler olmasının da beklenti dahilinde olduğu hesaba katıldığında yatırımcı kişiler Ripple ile varlıklı olabilecek oldukları suretiyle, paralarının bir kısmını da yitirme durumu olabilir.

Yatırım Yapanlar Mutlu

BTC ve ETH yatırımcılarına oranla Ripple yatırımcılarının daha çok mutlu oldukları ve daha azca yükseliş beklentisinin olduğu bilinmekte iken, yatırımlarını BTC ve ETH’den yana tercih edenlerin ise daha çok piyasaya hakim olmak, daha çok kar etme hırsı içinde oldukları gerçeği mevcut durumda. Yatırımlarını Bitcoin’den yana tercih edenler ve Ethereum’dan yana tercih edenlerin kar etme oranları da bir o denli Ripple yatırımcılarına ve yatırımlarına oranla oldukça daha yüksek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir