Ripple Yatırımı Yapılır Mı?

Ripple, pek fazla gücü olmayan sadece siyasal güçlerin aslolan kullandığı kripto para birimi olarak tahmin edilen tıpkı bir Bitcoin benzeri kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye’den pek fazla yatırımcısı olmadığı biliniyor, sadece ABD, Almanya ve Asya devletlerinde yatırımcı sayısında ciddi oranda azca da olsa artışlar yaşandığı son dönemde piyasa verilerine ve analizlere yansıyor. Kripto para analistleri ve uzmanları ise kripto para dünyasının en kıymetli 4 para biriminden birisi konumunda olan Ripple’nin gelecekte oldukca daha iyi seviyeye gelebilecek bulunduğunu ve daha ilkin 2 dolar sınırını aştığı suretiyle şimdilerde bu sınırı yine aşabilecek güce ve kapasiteye haiz bir kripto para birimi bulunduğunu doğruluyor.

Kripto paralar içinde kendisine güzel ve geniş bir yer gören Ripple, bu mevzuda pek fazla meşhur olmamasının sorunlarını ise yaşamıyor değil. Bugün itibari ile 0.906 dolar seviyesinde olan Ripple, 1 doların altında işlem görmeye devam ediyor.

Zamanı Zirvesi 3.37 Dolar!

Ripple’nin zamanı zirvesi ise 2018 yılının Ocak ayının 7. günü olarak biliniyor. 7 Ocak tarihinde 3.37 dolar seviyesine çıkarak üstün dereceli üstüne üstün dereceli kıran Ripple, peşinden ise derhal düşüşe geçmişti. O dönemde yaşanmış olan yükselişin şimdilerde yaşanma ihtimali daha azca olmamasına karşın bu gelecek 3 aylık vadede Ripple’nin 2 dolar sınırını aşmasına oldukca uzak olasılık olarak bakılıyor. Sadece Ripple’nin gelecek 1 yıl içinde yine kendi rekorunu kırması ise an meselesi olarak değerlendiriliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir