Ripple’a neler oluyor: Yüzde 40 değerlendi

Ripple 7 günlük süreç içinde yatırımcılarına üstün dereceli seviyede kazandırdı. Zamanı kazanç oranlarını göstermese bile en yüksek karlılık rakamlarını 7 gün içinde göstermeyi başaran Ripple, altcoinler içinde adını birinci sıraya yazdırmayı da bu vesile ile beraber başardı. Bitcoin fiyatlarının artışı, kripto para piyasasında pozitif yönde hareketlerin tesirinin daha çok artmaya başlaması ve yatırımcıların daha oldukça altcoin alım talebinin birçok etkeni sebebi ile beraber yatırımcılar daha çok Ripple almaya başladı.

Pozitif süreci gören Ripple ise yatırımcıların ve büyük spekülatörlerin desteği ve isteği ile beraber 7 gün içinde milyarlarca dolarlık yatırım aldı ve milyarlarca dolarlık piyasa kıymeti hacmi artışı yaşadı.

Milyonlarca dolar yağdırdılar

Bazı büyük yatırımcıların kripto para borsaları alım tablolarına yansıyan grafiklerinde saniyeler ve dakikalar içinde milyonlarca dolarlık Ripple aldıkları görüldü. Bu alımların oranlarının aşırı yüksek olmasının öteki yatırımcılara da itimat verdiği ve %40 ve %47 oranında fiyat artışı yaşanmasında oldukça etkili olduğu yönünde görüş yarattı. Bitcoin yatırımcıları ise bu hafta %8 oranına varan oranlarda ek kazanç sahibi oldu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir