Ripple’da fiyat düşüşü devam ediyor

Ripple fiyatı düşmeye devam ediyor. Kripto para fiyatlarının bir süredir yükselmeye başladığı ve piyasaların yeşil renkler ile göze çarpmaya başladığı görülürken, bugün yine gerileme yaşanmaya başlaması yatırımcıları oldukça çok üzüyor ve gelişmeler kayıpların daha çok artacak bulunduğunu gösteriyor.

Ripple’ın fiyat düşüşü yaşamaya devam etmesi, piyasanın pozitif ve negatif olarak etkilenmesine sebep olurken, öteki rakip kripto paralar Ripple’ın düşüşünden daha çok yükselebiliyor ve pozitif olarak etkilenebiliyor. Bazı yatırımcılara nazaran fiyatın yükselmesi ve düşmesi içinde kalan çizgide atılan adımların tesiri son aşama fazla olabiliyor.

Ripple niçin düştü?

Ripple fiyatının niçin dolayı düşmüş olduğu ise bilinmiyor. Analistler fiyat düşüşlerinin devam etmesinin beklentiler dahilinde bulunduğunu ve daha büyük oranlarda düşüşler yaşanabilecek bulunduğunu söylerken, yatırımcılar ise Ripple fiyatının yine artabilecek olduğu düşüncesinde olduklarını ve bir süre daha bu mevzuda ısrarlarına devam edecek olduklarını dile getirdi. Ripple’ın düşüş yaşaması öteki bazı altcoin fiyatlarınında düşmesine sebep olurken, en oldukça 2. sıradaki Ethereum etkileniyor. Ethereum fiyatının düzgüsel seyrinde sürdüğü biliniyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir