Ripple’da İlk Hedef 20 Dolar Seviyesi!

Bankaların Ripple’ı kullanmaya başlamasıyla beraber yükselişe geçmesi beklenen Ripple’da ilk hedef 20 dolar seviyesi.

Meşhur kripto para çözümleme şirketi Investinghaven analistlerinin tahminlerine nazaran Ripple 2019 senesinde 20 dolara kadar çıkabilir. Meydana getirilen araştırmalara nazaran dünya genelinde her yıl döviz bozdurma işlemlerinde 30 milyar dolar civarında bir meblağ harcanmaktadır. Eğer ki Ripple sistemine geçiş yapılırsa bu meblağ yarıya düşer ve ortalama olarak yüzde 55 oranında tutum sağlarsınız.

Ripple’ın bankacılık sektörüne yeni bir görüş açısı kazandıracak olan bu çözümüyle beraber maliyetler düşerken hem de iş süreleri de bir fazlaca kısalacak. Geleneksel ödeme sistemlerine nazaran pek oldukca pozitif yanları bulunan Ripple bu özellikleriyle beraber bankacılık sektörü için arzulanan teknolojilerden birisi haline geliyor.

Ripple geliştirici ekibi olan Ripple Labs’ın kısa sürede insanların XRP’lerini kullanarak blockchain üstünden ticari mal satmalarına olanak tanıyan Xpring uygulamasını da hayata geçirmesi Ripple’ın ödeme sistemleri içinde etkili bir çözüm olması anlamına geliyor. Yeni teknolojilerle beraber gelişen Ripple’ın kripto para sektöründe önder olabileceğini düşünülüyor.

Ripple 2019 Hedefleri!

Önünde parlak günlerin olacağı kabul edilen Ripple’in bankalar tarafınca kullanılmaya başlanmasıyla beraber ilk olarak 20 dolar olur diyen analistlerin karşısında ki grup ise 2019 senesinde Ripple’ın yükselişe geçeceği sadece 8 -10 dolar seviyesinde olacağını düşünüyor.

Ripple’ın 2019 senesinde mühim bir artış göstereceği aşikâr sadece Ripple’ın 20 dolar seviyesine yükseleceği fazla ütopik bir durum. Bakalım Ripple 2019 senesinde iyi mi bir performans sağlayacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir