Ripple’dan Yatırımcılara Uyarı: Tüm Paranızı XRP’ye Yatırmayın!

Ripple Labs’in önde gelen çalışanlarından Josh Lin, yatırımcılara oldukça acayip sayılabilecek bir uyarıda bulunarak tüm paralarını XRP’ye yatırmamalarını tavsiye etti. Ripple’ın üst düzey yetkilisine gore yatırımcılar minimum 5 değişik kripto para üstünde araştırma yapmalı ve sermayelerini bu kritpo paralara eşit şekilde bölmeli.

“Doğrusu, yatırım yapmak için 10 bin dolarınız var ise onu güvendiğiniz 5 değişik kripto para birimine 2’şer bin dolar şeklinde bölün. Böylece hem çeşitlendirilmiş bir sepet oluşturmuş olmuş olursunuz. Hem de yalnız tek bir kripto para biriminin yükselişe geçmesini beklemezsiniz.

Bununla beraber Josh, önümüzdeki 5-10 yıl içinde XRP’nin büyük bir getiri sağlayacağına inanmıyor. Kripto para piyasasındaki volatil hareketlerin bilincinde olan Josh açıkça yatırımcılara “Portföyünüzü çeşitlendirin!” çağrısında bulunuyor.

En fazlaca okunanlar:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir