Robert Sluymer: 6.300 Dolar Kritik Seviye

Robert Sluymer, Bitcoin ile ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada 6.300 dolar seviyesinin tehlikeli sonuç bir eşik bulunduğunu deklare etti. Robert Sluymer, Bitcoin için beklenen dip dalganın 5.800 dolar civarı olabilecek bulunduğunu fakat bu mevzuda tam olarak beklenen seviyenin gerçek olmayabilecek bulunduğunu deklare etti. 6.300 dolar seviyesinin aşılması durumunda Bitcoin’in en alt dip dalgasının bu düzey olacak bulunduğunu belirten Sluymer, bu mevzuda dikkatli olunması önerisinde bulunarak yatırımcıların dikkatli yatırımlar yapmasını tavsiye ettiğini deklare etti.

Kripto paralar mevzusunda yapmış olduğu açıklamalar ile dikkat çeken Robert Sluymer, tam olarak net fiyatlar veremese bile Bitcoin için beklentinin fazlası ile pozitif yönde olduğundan bahsetti. Yatırımcılar devamlı olarak kripto paranın son günlerde dip dalgasını merak ederken, dip dalganın ne süre gelecek ve hangi seviyede gerçek olacak olduğu ile ilgili sık sık sorular soruluyordu.

Dip Dalga Geride Kalmış Olabilir

Bitcoin ile ilgili dip dalganın geride kalması için Robert Sluymer açıklamasına bakılırsa 200 dolar daha artış yaşanması gerekiyor. 6.113 dolar seviyesindeki Bitcoin için bazı analistler ise dip dalganın 6.099 dolar seviyesi bulunduğunu ve bu seviyeden geri dönen kripto paranın bundan sonraki hedefinin fazlaca daha yüksek seviyeler bulunduğunu doğruluyor.

Kripto paralar mevzusunda meydana getirilen açıklamalar ve güncel seviyede Bitcoin’in takılıp durması dolayısı ile Robert Sluymer açıklamalarının ve öteki analistlerin açıklamalarının doğruluk payının yüksek olduğu, tam kati sonucun ise kısa bir süre zarfında görülmesinin beklendiğini belirtmekte yarar var.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir