SaluS (SLS) Nedir? Yeni Başlayanlar İçin Temel Rehber

SaluS (SLS) Nedir?

SLS: Temel Bilgiler

 1. SaluS terimi, hizmetler, data merkezleri ve araçlar oluşturarak kripto dünyasındaki insanlara yardım etme çabalarını pekiştirme zorunluluğundan dünyaya geldi. Hepsi, SaluS ağının üyelerine bir yatırım yaparken ve tecim kararları verirken bir avantaj sağlamak içindir.
 2. Blockchain’in temel amacı, üyelere tokenler ve dijital para birimleri ticareti söz mevzusu olduğunda fazladan bir avantaj sağlamaktır.
 3. Ekip, bir takım vasıta, teknik çözümleme ve uzman temelleri vererek, üyelerine tecim alanı ve iyi yatırım kararları açısından FUD ve abartıdan kaçınmada destek olmayı umuyor.
 4. Hizmetler ve ürünler vasıtasıyla toplanan oldukça azca SLS tokenı, hizmet ve ürünlerin genişletilmesi ve iyileştirilmesi ile SaluS’un tüm projesinin sürekliliği için kullanılacaktır.
 5. Kullanılmayan SLS tokenları, kullanılıncaya kadar soğuk bir depoda saklanacaktır.
 6. Ağ üstünde SLS coinleri ile tecim yapmak istiyorsanız, ilkin minimum 50 coin’e haiz olmalısınız.

SaluS (SLS) Geliştirme

 1. SaluS blok zinciri 6 Ocak 2016’da piyasaya sürüldü.
 2. Projenin başı Salus’tur ve platformun tek geliştiricisidir.
 3. Platform, topluluk üyeleri için çeşitli SaluS ürünlerine ve hizmetlerine erişim sağlayacak deneysel bir destek para olarak piyasaya sürüldü.
 4. SaluS kripto para CoinKing, LTCrabbit ve MinerGate vasıtasıyla basılabilir.
 5. Para biriminin blok süresi 3 dakikadır ve BC casino şeklinde çeşitli platformlarda kullanılabileceği şeklinde oyun alanlarında da kullanılabilir.
 6. Platform, ICO’sunu Haziran 2016’da yapmış oldu.

SLS’nin Yararları Nedir?

SLS Teknolojisi

1. Teknik Çözümleme

Grafik ve teknik çözümleme, yönleri, momentumu, desteği ve direnci ve tecim sinyallerini tahmin etmeye destek verir. Ek olarak üyelere günümüzün dijital para piyasasında bir avantaj sağlar.

2. Tecim Pozitif yanları

SaluS üyeleri, yalnızca değişiklik API’leri görüntüleyerek seçilen uzman SLS tüccarlarından tüccarlara gerçek zamanlı olarak erişebilecek.

3. Tecim Araçları

Bu hizmet, hem uzun hem de kısa vadeli işlemler için gelişmiş bir üye ve yeni başlayanlar için ek data ve avantaj sağlayacak hususi seyretme, tecim ve uyarı araçlarına erişim sağlar.

4. ISO Analizi ve Haberler

Bu özellik, çeşitli ilk madeni para teklifleri ve kripto para birimi ile ilgili projeler hakkında uzman değerlendirmeleri ve incelemeleri sağlar. Üyelerinin yatırım yapmadan ilkin daha iyi kararlar almalarına da destek verir.

5. Hususi Münakaşa Grubu

Bu özellik, kripto dünyasının öteki traderleri ile söyleşi etmenize ve onlarla düşünce ve konseptleri paylaşmanıza olanak tanır. Ek olarak grafikler, duyurular, fiyat botları ve ikazlar için de kanalları vardır.

SaluS Coin Iyi mi Çalışır?

 1. SLS coinlerini stake ederek, yalnız blockchain ağı için desteğinizi göstererek oldukça sayıda ödül alabilirsiniz. Bu, yalnızca bir düğüm veri iletişimi çalıştırılarak yapılabilir. Oysa bunu yapmanın başka bir yolu var, şu demek oluyor ki SLS coinleri tutarak. Bir token sahibinin bir tokenı taşımadan yada takas etmeden ilkin minimum 8 saat tutması faydalıdır. Sadece bir tokenı ne kadar süreyle tutabileceğinize ilişkin maksimum bir sınır yoktur.
 2. Tokenınızı tuttuğunuzda, senelik %1 faiz oranı alacaksınız. Platform, geleceğe gezi eden tokenlerin değerinin artmasına destek olmak için bir biriki tutacak. Bundan dolayı elinizde  token tutmak, kendi tokenlarınız için kar elde etmenin başka bir yoludur.
 3. SaluS blockchain ek olarak, insanları platforma yönlendirerek bazı komisyonlar almaları için başkalarının kullandığı bir ortaklık sistemine haizdir.

SaluS Coin (SLS) Iyi mi Satın Alınır ve Saklanır?

SLS Iyi mi Satın Alınır?

SLS kripto para, küresel olarak çeşitli tecim borsalarında işlem yapmak için listelenmiştir ve BTC, ETH, BNB, KRW ve USDT şeklinde birkaç büyük kripto para birimi ile eşleştirilmiştir. Bu, SLS kullanıcılarının daha çok KYC normuna olan ihtiyacı atlayarak kripto varlıklarını kullanarak SLS coine erişmesine yada almasına olanak tanır.

SLS kripto para birimi için alım satım borsaları, YoBit, Bittrex, UPBit ve daha fazlası şeklinde büyük küresel borsaları ihtiva eder.

SLS Depolama

SLS coin aldıktan sonrasında, güvenli bir halde saklamak için bir SLS cüzdanına ihtiyacınız olacaktır. SLS coin, Windows 32 ve 64, Raspi ve Mac ile uyumlu resmi cüzdanda saklanabilir.

SLS’nin Öteki Kripto Para Birimlerinden Farkı Nedir?

 1. Bir çok kripto para birimi yatırımının hedefi -SaluS kripto parasında durum bu şekilde olmayan- kâr elde etme eğiliminde olmasıdır. SLS geliştiricileri tamamen kendi konseptlerine güveniyorlar ve memnun olan bir topluluğun platformun uzun vadeli başarısına yol açabileceğinin farkındalar.
 2. Platform, bloğun 3 dakika içinde çıkarılmasını sağlar. Bu, Bitcoin şeklinde öteki devlerden oldukça daha süratli.
 3. SLS, senelik enflasyonu yalnız %1 olan istikrarlı bir kripto paradır. Yazım anı itibariyle SLS tokenın fiyatı 23 dolar seviyelerinde işlem görmektedir.

SaluS Coin’e Yatırım Yapmalı Mısınız?

SLS İyi Yanları:

 1. Platform üyelerine 7/24 destek sunmaktadır.
 2. Platform ek olarak, üyelerin doğru tecim kararlarını vermeleri için fazladan bir avantaj sağlar.
 3. Platform, üyelerine ve traderlere gerçek zamanlı olarak erişim sağlar.
 4. Platform ek olarak size kripto dünyasının çeşitli traderleri ile bağlantı kurma ve fikirlerinizi ve konseptlerinizi onlarla paylaşma fırsatı sunar.

SLS Fena Yanları:

SLS muhteşem ve benzersiz özelliklere haiz olsa da, Coin Market Cap sıralamasına nazaran hala ilk 100 kripto para birimi içinde yer almıyor. Bu kripto para, öteki büyük dijital para birimleri sebebiyle bir halde göz ardı ediliyor. En üst düzey kripto para birimlerinde olmak için hala yükselmesi, kendisini kanıtlaması ve kendisini daha iyi pazarlaması gerekiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir