Samsung’un Amiral Gemisi Dahili Kripto Para Cüzdanıyla Geliyor

20 Şubat Çarşamba günü, cep telefonu üreticisi Samsung Electronics, amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S10’u piyasaya sürdü. Kriptopara meraklıları, yeni telefonun, firmanın zincirleme tabanlı hususi anahtarları saklayan hususi Samsung Knox güvenlik sistemi ile beraber geldiğini duymaktan sevinç duyacaklar.

Samsung ve kripto para birimleri arasındaki ilişki, firmanın, bilhassa dijital para birimlerini saklamak için hususi olarak tasarlanmış bir kripto para cüzdanı ile beraber gelen en yeni Galaxy serisini piyasaya sürmesiyle artık resmileşti.

Bu Çarşamba günü, Cenup Koreli Samsung 8 Mart’ta belirli pazarlarda ve mağazalarda yeni Galaxy S10’ların piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Akıllı telefon, ilk HDR10 + sertifikalı aygıt olarak karşımıza çıkıyor, yeni nesil Wi-Fi 6’ya erişim sunuyor ve Exynos 9820 yongasına haiz. Sadece kripto para meraklıları, telefonun Blockchain varlıklarını saklamayı amaçlayan Samsung Knox adlı evvel kurulmuş bir cüzdanla geleceğini duymaktan oldukca memnun olacaktır.

Galaxy S10, kripto para cüzdanı Samsung Knox ile inşa edildi ve ek olarak, Blockchain özellikli mobil servisler için hususi anahtarlarınızı barındıran, donanım destekli güvenli gizleme alanı sunuyor.

Samsung kripto para odaklı telefonunu aylardır gözlerden uzak tutmaya çalışsada başarıya ulaşmış olamadı. Hatta 19 Aralık’ta İrlanda’daki bir TV kanalı istemeden de olsa telefonun reklamını yayına almıştı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir