Samsung’un Yeni Amiral Gemisi Galaxy S10 Kripto Para Cüzdanı İle Gelecek!

Samsung’un 20 Şubat’ta tanıtacağı yeni amiral gemisi Galaxy S10 dahili kripto para cüzdanıyla beraber gelecek. İşte krpito para cüzdanına haiz Samsung Galaxy S10 ve özellikleri. 

Samsung’un kısa bir süre içinde tanıtacağı yeni Galaxy S10 modellerinin görsellerini gösteren Twitter kullanıcısı Gregory Blake’e gore Samsung’un yeni Galaxy S10 modellerinin hususi bir sürümünün olacağı ve o Galaxy S10 modelinde kullananların anahtarlarını ve kripto paraları üstünde tam denetim sahibi olmalarını elde eden “Samsung Blockchain KeyStore” isminde entegre edilmiş bir cüzdan uygulamasının bulunacağını açıklamıştı.

Blake’e gore kullanıcılar cüzdanlarını etken hale getirdikten sonrasında kripto para gönderme ve alma işlemlerini S10’ları üstünden gerçekleştirebilecek. Blake ek olarak Samsung’un Galaxy S10 modelinde bulunacak olan kripto para cüzdanının şimdilik beta sürecinde bulunduğunu ve ilk olarak Ethereum’u destekleyeceğini açıklamıştı.

Samsung Blockchain Teknolojisiyle Yakından İlgileniyor!

Bugün ortaya çıkan yeni bilgiler Blake’in iddialarını doğruladı. Samsung’un kripto para cüzdanına haiz Galaxy S10 modelinin hangi isimle geleceği şimdilik bilinmese de Aralık ayında Samsung’un Blockchain ile ilgili marka başvurusu yapması Samsung’un yeni akıllı telefon modellerinde Blockchain teknolojisine yer vereceğini akılla getirmişti. Samsung’a yakınlığıyla malum SamMobile, Samsung’un yeni bir kripto para cüzdanı üstünde çalıştığını ve bu cüzdan teknolojisini Galaxy S10 ile beraber kullanıcılarla buluşturacağını açıklamıştı. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir