Santander: Daha Fazla Geliştireceğiz

Online banka olarak tanınan Santander, Ripple ile beraber sınır ötesi ödeme sistemlerini daha çok geliştirecek olduklarını deklare etti. Santander yöneticisi tarafınca meydana getirilen açıklamada Sizin de söylediğiniz şeklinde bir noktada bunu ayrı bir uygulama olarak geliştirmek için çalışıyoruz – bunun için bir süre öngörüm yok- bu sayede piyasadaki tüm ödemelere açık olacak. Uygulamanın potansiyeli mevzusunda oldukça ümitli ve heyecanlıyız. ifadeleri kullanıldı.

Bu sayede Ripple ile beraber ödeme sistemlerini daha çok kuvvetli hale getirmek ve daha iyi sonuçlar elde etmek için her adımı atacak olan Santander, hemen hemen daha kati sonuçlar elde edecek olduklarından güvenli olmadıklarını, sadece bundan dolayı oldukça oldukça ümitli olduklarını deklare etti.

Reddit Kullanıcıları Meraklı

Bir Reddit kullanıcısı ise bu vaka ile ilgili olarak Bu yalnızca süre meselesi. Eski para transferi sistemi yakında müşteriler tarafınca kabul görmemeye başlamış olacak. İşlemlerin gerçekleşmesi için günlerce beklemek geçmişe dair bir şey olarak hafızalarda duracak. Dün toplumsal medyada milyon dolarların iki buçuk dakika içinde hem de 1 dolardan azca maliyetle aktarma edildiğine dair bir paylaşıma rastladım. Bu insanların normal olarak gözünü açacaktır. Hız ve maliyet sonunda devamlı kazanan iki şeydir. ifadelerini kullandı.

ABD’de birçok kullanıcının Ripple ile ilgili düşünceleri pozitif yönde yönde olmasına karşın bazı kullanıcılar ise yalnız kripto para olarak Bitcoin ve Ethereum’u güvenli gördüklerini belirtiyorlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir