Şarkıcı Emrah: 30 Bitcoin verirseniz sahneye çıkarım

Cimriliği ve paraya düşkünlüğü ile tanınan müzisyen Emrah, son dönemde Twitter ve Feysbuk şeklinde şirketlerden almış olduğu hisseler ile dikkatleri üstüne çekmişti. Vatandaşların tepkisini çekmeye devam eden şarkıcının yeni dönemde ise Bitcoin yatırımlarına kafayı taktığı öğrenildi. İddialara gore yurtdışından gelen bir konser teklifine ”bana 30 Bitcoin verirseniz sahneye çıkarım” diyen Emrah, güncel Bitcoin kuru ile 1 milyon 200 bin TL’ye eşdeğer Bitcoin istediği öğrenildi.

Emrah’ın bu isteğine karşı iyi mi teklif verildiği bilinmezken, şarkıcının toplumsal medyada isminin ”Digi Emrah” olarak anılmaya başlandığı öğrenildi.

Bitcoin İle Ödeme İsteyen Tek Meşhur

Emrah ek olarak tarihe bir damgada vurdu. Bugüne dek Türkiye’de hiçbir sanatçı Bitcoin ile ödeme istemezken, Emrah’ın bu isteği ile beraber sanatçılar içinde bir ilki başlatabilecek olduğu, ünlülerin Bitcoin yatırımlarını yakından takip etmeye başlayabilecekleri düşüncesini bununla beraber getirdi. Mevzu hakkında izahat yapmak istemeyen şarkıcının konserlerine yurtiçi ve yurtdışında devam etmiş olduğu, almış olduğu ücretlerin ise minimum 1 milyon TL ve üstünde bulunduğunu belirtmeden geçmeyelim. Zira Emrah’ın para mevzusunda katı olduğu malum bir gerçek.

[bitcointicker]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir