ShapeShift CEO’su Bitcoin Tahminini Ve Bu Yıl Dikkat Çekecek 5-10 Altcoin’i Açıkladı

Bitcoin grafiği popüler kripto para biriminin senenin en yüksek seviyesine ulaşmış olduğu 28 Haziran’dan bu yana büyük bir sıkışma içinde. Peki ortalama bir aydır 9 ila 11 bin dolar içinde mekik dokuyan Bitcoin’i gelecek aylarda iyi mi bir senaryo bekliyor.

Bu mevzuya ilişkin açıklamalarda bulunan ShapeShift CEO’su Erik Voorhees, Bitcoin’in bu yıl içinde 20 bin dolar seviyesini göreceğini ve 5-10 altcoin’in ise performansıyla dikkatleri üstlerine çekeceğini deklare etti.

Erik Voorhees Bitcoin’in çoktan 20 bin dolar koşusuna başladığını belirtiyor. Oldukça kısa bir süre ilkin verdiği röportajda Bitcoin’in yeniden 20 bin doları göreceğini ve yeni bir balon döngüsünün başlayacağını düşündüğünü belirtmişti.

Bitcoin Blockchain’inin bugüne kadarki en mühim blok zinciri bulunduğunu ifade eden ShapeShift CEO’su Bitcoin’in bu dünyada yanlız olmadığını, sektörde ümit vadeden başka projelerin bulunduğunu hatırlattı. “Tek kripto paranın Bitcoin olduğu bir dünya fena bir dünya olurdu” diyen Erik Voorhees’e nazaran Bitcoin haricinde dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan minimum 5-10 altcoin daha var.

Bu tarz şeyleri da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir