Sıcak Gelişme: Binance’a Papara Aracılığıyla Türk Lirası Desteği Geldi

Önder kripto para borsası Binance, Bitcoin, Ethereum ve XRP alım işlemlerinde Türk Lirası desteği sunmaya başladığını duyurdu.

Binance cephesinden meydana getirilen açıklamada kripto para alım işlemlerinde desteklenen itibari para birimleri içinde Türk Lirasının da eklendiğini deklare etti. Bu gelimeyle beraber Türk yatırımcıların Binance’te Papara vesilesiyle Türk Lirası geçidini kullanarak BTC, ETH ve XRP alımı yapmasının önü açılmış oldu.

Binance Papara ortaklığı

Binance üstünden kripto para alımı gerçekleştirmek isteyen kullananların Papara hesabına haiz olmaları gerekecek. Ek olarak borsa şu an için hemen hemen Türk Lirası geçidiyle satış işlemlerini de desteklemiyor.

Binance’in başarı göstermiş CEO’su Changpeng Zhao daha ilkin yapmış olduğu Twitter hesabı üstünden yapmış olduğu paylaşımlarla borsaya Türk Lirası desteğinin geleceğinin sinyallerini vermişti.

Papara vesilesiyle Binance’ten kripto para satın almak isteyen okuyucularımız buradaki bağlantıya tıklayarak hizmet sayfasına gidebilir.

Desteklenen İtibari Paraların Sayısı Arttı

Vizyonunun 180 değişik itibari para biriminin hepsi için destekl sağlamak bulunduğunu belirten Binance, geçtiğimiz günlerde Türk Lirasının haricinde Dolar, Euro, Rus Rublesi, Ukrayna Grivnası, Kazakistan Tengesi ve Nijerya Nairası’nı da platformuna eklemişti.

Öne Çıkanlar:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak
çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar
olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir