SICAK GELİŞME: Popüler Kripto Para Borsası 16 Kripto Parayı Delist Edecek!

Kripto para borsaları bu yıl hummalı bir halde yeni projeleri listelemeye ve bunun yanı sıra kullanıcı deneyimini arttırmak amacıyla kafi bulunmayan kripto paraları ise delist etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Binance’le beraber bu yıl delist politikasına oldukça ağırlık veren bir öteki popüler borsa OKEx, 16 kripto parayı delist edeceğini deklare etti.

OKEx cephesinden oldukça kısa bir süre ilkin meydana getirilen açıklamada listelenme yeterliliklerini karşılamayan 16 kripto paranın platformdan delist edileceği açıklandı. Bu kripto paralar şu şekilde:

OKEx cephesinden meydana getirilen açıklamada söz mevzusu delist hamlesine ilişkin şu ifadelere yer verildi:

Sağlam bir tecim ortamı oluşturmak ve kullanıcılarımıza en iyi alım satım deneyimini sunmak için, listelenen tüm projelerin performansını devamlı izliyor ve listeleme özelliklerini tertipli olarak gözden geçiriyoruz. Kullanıcılarımızın geri bildirimlerine ve OKEx Token Delisting/Hiding Guideline’a dayanarak, listeleme kriterlerimizi yerine getirmeyen birkaç projeyi delist edeceğiz.

Yukarda belirttiğimiz kripto paralar 14 Aralık 14 2019, TSİ 09:00 itibariyle OKEx’ten kaldırılacak. Borsa, yapmış olduğu duyuruda yukarıdaki işlem çiftlerinde açık pozisyonu bulunan kullanıcılarının söz mevzusu pozisyonlarını kapatmaları mevzusunda uyarıda bulunmuş oldu.

Etkilenen varlıkları elinde tutan kullanıcılar için lütfen bu tarz şeyleri en kısa sürede öteki platformlara yada cüzdanınıza çekin. Bu varlıkların geri çekilmesi, 06 Aralık 31, 2019 (UTC) ‘dan kapalı olacaktır. Ondan sonrasında, artık bu varlıkların ana takas ve eşlemelerini desteklemeyeceğiz.

OKEx ek olarak borsadaki tüm işlem çiftlerinin benzer şekilde incelemeye doğal olarak tutulduğunu ve kriterleri karşılamadığı tespit edilen kripto paraların gelecekte benzer şekilde delsit edileceğini belirtti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir