SiGMA Europe Konferansı 13-15 Nisan Tarihleri Arasında Malta’da Gerçekleştirilecek

Koronavirüs pandemisi sebebiyle ileri tarihe ertelenen kripto para konferanslardan iyi haberler gelmeye devam ediyor. Aşı çalışmalarında beklenenden daha kısa sürede sonuca ulaşılmasıyla birçok kripto para etkinliğinde de tarihler netleşmeye başladı.

SiGMA Group tarafınca düzenlenen SiGMA Europe konferansı koronavirüs sebebiyle daha ilkin bir kez ertelenmişti. Meydana getirilen yeni açıklamaya bakılırsa 16-18 Şubat tarihleri içinde Malta’da gerçekleşmesi planlanan fuar, 13-15 Nisan’da kapılarını açacak.

Aralık ayında dünyanın ilk klinik onaylı aşısının uygulanmasına başlanması için Birleşik Krallık İlaç ve Sıhhat Ürünleri Düzenleme Kurumu’ndan alınan onayın peşinden tarih değişikliği resmi olarak duyuruldu. SiGMA Group CEO’su Eman Pulis şunları kaydetti:

Pfizer’ın BioNTech aşısını oldukça kısa bir süre içinde piyasaya sürmesi bizi umutlandırdı. Gerçekleştirdiğimiz son olarak sanal konuşma bizim için büyük bir başarıydı. Şimdi ise coşku verici bir yıla başlıyoruz ve ilişkilerimize karşı karşıya devam etmeyi umuyoruz.

Kasım ayında meydana gelen SiGMA Europe sanal konferansına binlerce şahıs katılmıştı. Şimdi ise Nisan ayındaki etkinlikte, katılımcılar karşı karşıya ilişkiler kurma fırsatı yakalayacak. Alanında uzman birçok önde gelen ismin konuşma yapacağı SiGMA Europe konferansının konukları, Blockchain, FinTech, Nesnelerin İnterneti (IoT), Suni Zeka (AI), Büyük Veri (Big Data) ve Kuantum Bilişimi alanlarındaki son olarak yenilikler hakkında data edinme şansı yakalayacak.

Öte taraftan SiGMA Group, gelişmekte olan pazarlardaki etkinliklerine de devam edecek. SiGMA Group, 13-14 Eylül tarihlerinde Sao Paulo’da SiGMA Americas ve 27-28 Mayıs tarihleri içinde da SiGMA Asia konferanslarını gerçekleştirmeyi planlıyor.

SiGMA Group’un düzenlemiş olduğu SiGMA Europe konferansı, Ta’ Qali bölgesindeki Malta Fairs & Conventions Centre’da gerçekleşecek

SiGMA Europe konferansı biletleri satışa sunuldu ve hızla tükeniyor. Erken kayıt indiriminden faydalanarak yerinizi şimdi ayırtın.

Etkinlik: SiGMA Europe

Tarih:  13-15 Nisan 2021

Lokasyon: Malta

Website:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir