Siyasiler Kripto Paralardan Korkuyor Mu?

Siyasal adların bugüne dek kripto para aldıklarını yada satış yaptıklarını asla duydunuz mu?  E-ticaret sitesi sahibi olan, haber sitesi, şifalı bitkiler satışı meydana getirilen sitelere  dahi haiz olan siyasiler niçin dolayı kripto paralar ile ilgilenmiyor? Bu soruya bugüne dek cevap aranmış olmasına karşın pek fazla doğru ve detaylı analizler yapılamadığından dolayı cevap bulunamamıştı. Kripto paralar mevzusunda siyasilerin Türkiye bazında değil dünya bazında konuşulacak olduğunda yatırımlarının olup olmadığının açıklanmaması güvenlik ve siyasal mevzularda kendilerini fena etkileyebilecek bir mevzu olduğundan dolayı açıklanmadığı tahmin edilmekte.

Mevzu ile ilgili olarak yaptığımız araştırmalarda siyasal adların bir kısmının Bitcoin ve öteki kripto paralar hakkında fazlaca fazla detaylı data sahibi oldukları, fakat bu bilgiyi bir tek kendileri kullanarak yatırımlarını bu yönde yaptıkları bilgilerine birazcık zorda olsa ulaşmak mümkün oldu.

Fena Siyasiler Rüşvet ve Kara Para Aklıyor Dahi Olabilir

Kripto paralar üstünden kara para aklama işleri bildiğiniz gibi son günlerde meşhur bir mevzu. Tarihinin başından beri kara para aklama ve rüşvet alımlarının artık Bitcoin ile olduğu, siyasilerin bu mevzularda son dönemde akıllanarak yakalanma korkusu ile rüşvetleri dahi Bitcoin ile aldıklarını söylesek pek fazla şaşırmazsınız diye düşünüyoruz? Bu anlamda siyasiler kripto paralardan korkmuyor, bir tek kripto paralar ile ilgili sırların ortaya çıkmasına, kendilerini etkileyecek ve araç-gereç olacak oldukları mevzularda ön planda olmak istemediklerinden dolayı bu şekilde düşünülmesine sebep oluyorlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir