Son 24 Saatte %10 Yükselen Chainlink’in (LINK) Piyasa Değeri 1 Milyar Doları Geçti

LINK fiyatı son 24 saat içinde %8,46 yükseliş kaydetti. 13 Kasım’a 2.81 dolardan başlamış olan Chainlink (LINK) haberimizin hazırlandığı an itibariyle 3,14 dolardan işlem görüyordu.

LINK’in Piyasa Kıymeti 1 Milyar Doları Aştı

LINK’in piyasa kıymeti son 24 saat içinde yukarı yönlü mühim bir hamle yapmış oldu ve bir günde 986 milyon dolardan 1,1 milyar dolara ulaştı. Chainlink’in (LINK) piyasa kıymeti 1 Kasım’dan bu yana kademeli bir halde artış gösteriyor.

Bitcoin sert sularda yüzerken, son iki haftada LINK fiyatı pozitif fiyat eğilimleri kaydetti. Bundan önceki ay, LINK 2.51 dolardan işlem görüyordu. Bu da LIN’in bir ay içinde %19’luk bir fiyat artışı yaşamış olduğu anlamına geliyor. Analistlere nazaran LINK şu anda 2,91 dolar seviyesinde destek gösteriyor ve eğer 3.20 dolar direncini kırmayı başarırsa bir yükseliş döngüsüne girebilir.

9 Kasım’da LINK, BTC ve ABD doları karşısında %5 ve %3’lük bir fiyat artışı kaydetti. LINK fiyatı eğer bu şekilde fiyat artışı göstermeye devam ederse, yıl sonundan ilkin ciddi bir yükseliş trendine girebilir.

Öne Çıkanlar:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir