SON DAKİKA: Bakkt Bitcoin Vadelileri İçin 22 Temmuzda Kullanıcı Kabul Etmeye Başlayacak

Kripto para yatırımcılarının büyük bir coşku içinde beklediği Bakkt’tan sonunda beklenen haber geldi. Bakkt’ın COO’su Adam White tarafınca meydana getirilen açıklamada günlük ve aylık Bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri için kullanıcı kabul testlerine 22 Haziran’da başlanacağı duyuruldu.

Yazılı Açıklamada Apollo 11 Detayı

Bakkt’ın fiziki Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerini ilk olarak 2018 yılının sonlarında kullanıma sunması bekleniyordu. Sadece finansal düzenlemeler noktasındaki belirsizlikler sebebiyle onlarca defa ertelenmişti.

Ertelemelere karşın Mayıs ayının başlangıcında Bakkt’ın Medium hesabı üstünden meydana getirilen resmi açıklamada platformun Temmuz ayında günlük ve aylık olmak suretiyle iki değişik fiziki Bitcoin vadeli işlem sözleşmesini listelemeye başlamış olacağı duyurulmuştu. Bugün meydana getirilen açıklamayla beraber ise Bitcoin vadelileri için kontrol sürecinin başlamış olacağı tarih de netleşmiş oldu.

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir