SON DAKİKA: Changpeng Zhao Doğruladı, Binance’e Vadeli İşlem Sözleşmeleri Geliyor

Binance’in başarıya ulaşmış CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, vadeli işlem sözleşmelerinin Eylül ayı içinde Binance’te başlayacağını deklare etti. 28 Ağustos’taki AMA (Ask Me Anything) oturumunda Binance’e ve kripto para piyasasına ilişkin bir ekip soruları yanıtlayan Zhao vadeli işlem sözleşmelerinin Binance’a geleceğini de doğruladı.

Changpeng Zhao, Binance’te BTC/USDT işlem çiftinde 20 kata kadar kaldıraç desteğiyle platformda vadeli işlem sözleşmelerini başlatmayı planladıklarını deklare etti. Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun bu açıklaması, Taipei‘deki Asya Blockchain Zirvesi esnasında geldi.

   

Vadeli işlem sözleşmeleri oldukça yakında gelecek… kesinlikle Eylül ayında gelecek.

Binance’te vadeli işlem sözleşmelerinin geleceği kati tarih hemen hemen netleşmese de edindiğimiz bilgiler simülasyon testlerinin oldukça kısa sürede, birkaç hafta içinde, başlatılacağı yönünde.

Binance bilhassa Launchpad platformuyla kripto para sektörünün ayı sezonunu iliklerinde yaşamış olduğu bir dönemde piyasayı tekrardan canlandırmıştı. Geçtiğimiz günlerde ise “Lending” platformunu duyuran Binance, vadeli işlem sözleşmelerini de başarıya ulaşmış bir halde piyasaya sürmeyi başarabilirse kripto para piyasasında boğa sezonunun fitilini tekrardan ateşleyebilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir