Sosyal medya fenomeni “OdunHerif” Bitcoin zengini çıktı.

Kadir Doğrubakar, toplumsal medyada bilhassa Twitter’ da ‘Odun Herif’ olarak tanınan bir radyo programcısı. OdunHerif YouTube’ta gösterilen ‘Adem Metan’la 4G 1Konuk’ programına katıldı. Toplumsal medyadan elde etmiş olduğu kazancı Bitcoin’e yatırdığını söyleyen Doğrubakar, “Bitcoin’in ilk zamanlarında yatırım yaptım şuan ki kazancım ilk almış olduğu fiyatın 12 katı” ifadesini kullandı.


İşte programdan mevzu başlıkları;
  • BİTCOİNİN GELECEĞİNİ KESTİREMİYORUM

Kadir Doğrubakar, “Bitcoin’i ilk çıkmış olduğu zamanlar keşfettim. İlk aldığımda oldukça düşüktü fiyattaydı. Ben tam olarak hatırlamıyorum fakat 400 dolardan aldım diyebilirim. Süratli bir çıkış yapması ile beraber kazancım 12 kat arttı. Uzmanlar Bitcoin için tedirgin. Ben uzman değilim fakat bu işin uzmanlarını da dinlemek gerek. Bitcoin’in geleceği ile ilgili bir şey kestiremiyorum” ifadesini kullandı.

  • DOĞRU ZAMANDA DOĞRU YATIRIM YAPILMALI

Doğrubakar, “İnsanlar Bitcoin’e yatırım yapmak için evini barkını satıyor bence bu doğru değil. Kenarda paran var ise bu parayı değerlendirmek için doğru zamanda doğru yatırım için adım atmalısın. Paranızın bir kısmını Bitcoin’e yatırabilirsiniz” dedi.

  • TÜRKİYE BİTCOİN İLE ALIŞVERİŞE HAZIR

Programda kendisine yönlendirilen “Türkiye Bitcoin ile alışveriş halletmeye hazır mı?” sorusuna ise toplumsal medya fenomeni Kadir Doğrubakar, “Türkiye bu teknolojiyi kullanarak Bitcoin ile alışveriş halletmeye hazır. Bugün ikinci el sitelerine bakıyorum insanoğlu Bitcoin ile ev, otomobil ve arsa satıyor” yanıtını verdi.

 

[fat_coincap id=”5″]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir