Teknosa Blockchain Tabanlı Akıllı Telefonunu Tanıttı!

Ülkemizin mühim teknoloji mağazalarından birisi olan Teknosa, günümüz teknolojisine ayak uydurdu ve blockchain tabanlı akıllı telefonunu tanıttı. İşte Teknosa’nın blockchain tabanlı akıllı telefonunun tasarımı ve özellikleri.

Son dönemde akıllı telefon üreticilerinin akıllı telefonlarında da kullandığı Blockchain teknolojisi gelecekte dönemde daha da gelişmesi planlanıyor. Blockchain teknolojisi gelecek için bu denli önemliyken ülkemizin mühim teknoloji mağazalarından birisi olan Teknosa’da kendi blockchain tabanlı akıllı telefonunu tanıttı. 

Öncü pos cihazları üreten şirket olan Pundi X ile ortaklı kuran Teknosa, X Phone adıyla blockchain tabanlı akıllı telefonunu tanıttı. 2019 yılının ikinci çeyreğinde ortaya çıkacağı açıklanan Teknosa’nın X Phone modeliyle güvenlik en üst seviyeye taşınıyor. 

Görüşmeler Artık Oldukca Daha Güvenli!

Bir GSM operatörüne gereksinim durulmadan blok zinciri nodeleri vasıtasıyla aramalar yapabilecek ve ileti atabilecek. Şimdilik Teknosa’nın blockchain tabanlı akıllı telefonunun özellikleri hakkında net bir informasyon bulunmasa da XPhone’un Qualcomm’un Snapdragon’un yeni nesil işlemcisi Snapdragon 855’ten güç alması planlanıyor. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir