Thomas Lee: Bitcoin kendisini kanıtladı

Thomas Lee, kripto paralar hakkında bugün izahat yapmış oldu. Bitcoin’in kendisini kanıtlamış bir yatırım yöntemi ve kripto para olduğundan bahseden Lee, bugün yaşanmış olan kayıpların tesirinin ne olursa olsun olacağını fakat bu etkinin bir süre sonrasında geride duracak bulunduğunu düşündüğünü deklare etti. Kripto paraların fiyatlarının anlık olarak değişebilecek bulunduğunu ve bunun beklenti dahilinde bulunduğunu belirten Lee, fiyatların anlık olarak değişmesinin yatırımcı için bir kaygı deposu olmadığını ve olmaması icap ettiğini deklare etti.

Bitcoin fiyatı ile ilgili olarak kendi beklentisinin yıl sonunda 25.000 dolar olabilecek olduğu yönünde olduğu, 22.000 dolar rekorunun da beklentiler dahilinde bulunduğunu belirten Lee, kripto paralar içinde kendi güvenilirliğini kanıtlayan aslolan gerçek kripto paranın Bitcoin olduğundan bahsetti.

BTC en güvenilir olanı

Bitcoin’in en güvenilir kripto para olarak tarihe geçmesi ve her insanın aslolan tercihleri içinde bulunuyor olmasının tesiri ve öteki etkenlere bakıldığında en güvenilir kripto para Thomas Lee’nin de söylediği benzer biçimde Bitcoin olarak göze çarpıyor. BTC’nin gerek fiyat, gerek öteki mevzularda daha çok ilgi görüyor olması ve daha çok kazandırıyor olmasının da bunda tesiri oldukça fazla.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir