Tom Lee: Bitcoin 5.900 Dolar Seviyesine Düşebilir

Wall Street stratejisti Tom Lee, yeni açıklamaları ile Bitcoin dünyasını korkuttu. Lee, Bitcoin’de yaşanmış olan düşüş sürecinin devam etmesi durumunda sonuçlarının daha fena olacak bulunduğunu, sadece daha sonrasında yine tavan noktaya yükselmesinin beklendiğini beyan etti. 7.350 dolar seviyesine gerilemesi durumunda BTC’nin bir sonraki seviyesinin 5.900 dolara düşmek olacağını belirten Lee, 5.900 dolar seviyesine düşüş olması sonrasında ise en yüksek seviyeye yine çıkılmasının gündemde bulunduğunu beyan etti.

Bitcoin son dönemde bayağı fazla düşüş yaşamaya devam ederken, bu süreçte yatırımcıların yatırımlarını geri çekip çekmemek kendilerine kalmış bir durum olmasına karşın bazı yatırımcıların daha çok yatırım eklemeye devam etmiş olduğu ve gelecekte yükselişin yine artış sağlayabilecek olduğu düşünülmekte.

Bitcoin’de Neler Olacak?

Wall Street stratejisti Tom Lee’nin çözümleme ve düşüncelerine bakılırsa Bitcoin’de olacak olan durum ise belli. Bir süre düşüş yaşayacak olan kripto paranın daha sonrasında ise son aşama yüksek seviyeye erişmesi ve tekrardan gündeme gelmiş olarak 20.000 dolar rekorunu yine kırması yönünde olmuş durumda. Bunu doğrulayacak yada kati diyecek bir kanı ise hemen hemen bulunmuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir