Tom Lee’den Umutlandıran Açıklama: Bitcoin Yeni Bir Rekor Kıracak

Önde gelen kripto para analistlerinden Tom Lee, Bitcoin fiyatının yıl sonuna doğru tekrardan yukarı yönlü harekete geçeceğini düşünüyor. Fundstrat Global Advisors’ın kurucusu Tom Lee, katılmış olduğu bir etkinlikte kripto para piyasasının mevcut görünümüne ilişkin değerlendirmelerde bulunmuş oldu.

Bitcoin Fiyatı

Şu sıralar 10 bin dolar bandına kadar gerileyen Bitcoin ve ciddi seviyede kıymet kaybeden kripto para piyasasına ilişkin oldukça iyimser açıklamalarda bulunan Lee,  dünyanın dört bir yanında Bitcoin kullanan insanların sayısının artmasıyla fiyatın da pozitif yönde tepki göstereceğini düşünüyor.

BTC Pozitif Tepki Gösterecek

Bitcoin’in güvenli bir liman olarak yerinin son aşama sağlamlaştığını dile getiren meşhur analist insanların geleceklerini güvence altına almak için Bitcoin’e yöneldiğini belirtiyor. Lee’ye bakılırsa güvenli liman rolünün pekişmesiyle Bitcoin fiyatının giderek daha yüksek seviyelere ulaşacağına inanıyor.

Lee, yıl sonuna doğru Bitcoin’in ciddi anlamda bir ivme yakalayabileceğini ve böylece popüler kripto para biriminin senenin en yüksek seviyesi rekorunu tekrardan kıracağını iddia ediyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir