Tron Bittrex’e Geldi, Tekrardan Ateşlendi

Bir koinin fiyatını yükseltmesi için bir borsada listelenmesi büyük seviyede kıymet katar. Bittrex’te dün listelendiği malum Tron’un, listeye katılmasıyla birlikte çılgınlığını derhal farkettirdiği görülüyor.

Tron Artık Bittrex’te!

Ocak ayının başlangıcında yaşanmış olan büyük artış sebebiyle takip edilen Tron’un, kripto para çılgınlığının son noktası şeklinde görüldüğü söylenebilir. Alınan kripto paranın, kripto yaşamına oranla en büyüklerin içinde yer almış olduğu söylenebilir. Tron; Justin Sun adlı biri tarafınca kurulan ve Çinli eğlence sektöründe yer edinen kripto paralardan bir tek biri olarak görülebilir. Fakat toplumsal medya ve etkinlikler çerçevesinde Aralık ayında bir tek 0,002 dolar olan Tron, 0,28 dolar fiyatına bir tek 1 aydan daha kısa bir sürede ulaşarak adeta deli bir an yaşattı. TRX, kurucusu dahil olmak suretiyle birçok kişiye oldukca para kazandırdı. Fakat Tron en tepeye yakın alanlara da aynı şekilde kaybettirmeyi de bildi.

Dün gelen bilgiler doğrultusunda Bittrex, Tron’u bünyesine ekledi. Bittrex’in Twitter hesabından gelen izahat ve Justin Sun’un yapmış olduğu izahat çerçevesinde artık Bittrex’in Tron’u listelediğini belirtti.

Justin, Bittrex’e teşekkürlerini sunarak artık Bittrex’te TRX ticareti halletmeye başlayabilirsiniz şeklinde tweet atarken, TRX fiyatı aniden %20’lik vites arttırdı. Şuan TRX 0,05 civarlarında işlem görürken bundan ilkin 0.38 ve 0.4 civarlarında seyir ediyordu.

Devam eden ortaklıklar bombardıman şekilde açıklanıyor. Justin Sun’a güvenen birçok yatırımcı, Tron’u geleceğin kripto sistemine entegre olacağına güveniyor. Küçücük açıklamalarda bile muhteşem bir artış yaşatan Tron, son iki ay içinde büyük bir gelecek kat eden Tron’un akıbeti hepimiz tarafınca merak ediliyor.

[fat_coincap id=”5″]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir