Türkiye Merkezli Popüler Kripto Para Borsası Vebitcoin Algorand’ı (ALGO) Listeledi

Türkiye’nin en mühim kripto para borsalarından Vebitcoin, Coinbase, Binance benzer biçimde küresel borsaların radarındaki bir kripto para projesini listelediğini duyurdu. Vebitcoin cephesinden 9 Ağustos’ta meydana getirilen açıklamada cüzdan yatırma ve çekme işlemlerine başlanıldığı market takas işlemlerine ise 19 Ağustos’ta başlanılacağı açıklandı.

Algorand (ALGO) Nedir?

Bu projenin  Türkiye’de yatırımcılar ile buluşturmaktan ve bu haberi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Algorand projesinin amacına gelecek olursak Algorand’ın günümüz Blockchain sektöründeki güvenlik, ölçekleme ve merkezsizlik ile ilgili sorunları çözmeye çalıştığını söyleyebiliriz. Peki tüm bunların yanı sıra Algorand adlı projenin en oldukca dikkat çeken özellikleri nedir?

Algorand ağında PoS kullanıldığı için ağda oldukca fazla elektrik tüketimine gerek kalmıyor. Ağdaki gelecek bloğu doğrulama işi herhangi bir madenciye değil tüm Algorand topluluğuna ilişik. Dolayısıyla ağın bu bağlamda epey güvenli olduğu düşünülüyor. PoS sistemi kullanıldığı için ağın birkaç madencinin tekeline düşmek yada merkezileşmeye adım atmak benzer biçimde bir ihtimali de bulunmuyor. Bu mühim bir detay bulunduğunu ve projenin bireysel başarı ile yükseltilebileceğinden ve tamamen kullananların  kar zarar ilişkisi ile belirleyici yol olacaktır.

Silvio Micali tarafınca kurulan, Steven Kokinos’un CEO’luğunu, Sean Ford’un ise COO’luğunu üstlendiği Algorand’ın epey parlak bir ekibe haiz bulunduğunu söyleyebiliriz.

Devamlı 1 adım önde Türkiye’de bulunan yatırımcıların kar sağlamalarını hedefleyen vebitcoin  ekibi olarak sizlere Algorand takas işlemleri açmaktan mutluluk duyuyoruz.

Saygılarımız ile

Vebitcoin Team

Coinbilgi.net yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıplardan görevli değildir. Coinbilgi.net, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların itina göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için [email protected]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir