Ünlü Analist Josh Rager: “Bitcoin Bir Sonraki Zirvesinde 100 Bin Dolara Ulaşamayacak”

Birçok analist ve finans uzmanı, Bitcoin fiyatının bir sonraki zirvesinin ortalama 100.000 dolar seviyesinde olacağını tahmin ederken, kripto para analisti Josh Rager ise Bitcoin’in bir sonraki zirvesinin  birazcık daha düşük olabileceği yönünde popüler olmayan bir görüş bildiriyor.

Bitcoin 85.000 Dolar Olabilir Mi?

Simple rate of return will show you bottom to peak return reduces by around 20% each cycle

Meşhur analist popüler kripto para Bitcoin’in 75.000 ila 85.000 dolar içinde yeni zirvesini yapacağını Twitter hesabı üstünden yapmış olduğu paylaşımla duyurdu. Yapmış olduğu paylaşımda bir sonraki zirvenin insanların beklediği kadar yüksekte sonuçlanmayacağını dile getiren Rager, birçok analistin 100 bin dolardan 1 milyon dolara kadar fiyat tahmininde bulunduğunu sadece rahat getiri oranına nazaran her döngüde yükselişin %20 oranında baskılandığını belirtti.

Bitwise tarafınca meydana getirilen yeni bir ankete nazaran ABD’deki finansal danışmanların ortalama %4’ünü, Bitcoin’in önümüzdeki birkaç yıl içinde 100.000 doların üstüne çıkacağına inandığını iddia ediyor. Sadece, ankete katılanların çoğunluğu, Bitcoin’in 7.000 dolar ile 24.999 dolar içinde dalgalanmaya devam edeceğini düşünüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir