Ünlü Analistle Göre Bitcoin Bu Fiyat Seviyesine Kadar Gerileyebilir

Kripto para analisti Josh Rager‘dan yeni bir Bitcoin tahmini geldi. Geride bıraktığımız hafta beklenmedik bir halde aşağı yönlü bir kırılma yaşayan ve 10 bin dolar altına düşen Bitcoin yeni hafta başlangıcıyla beraber 7.700 dolar bandına kadar geriledi.

Söz mevzusu düşüşle beraber popüler kaldıraçlı kripto para borsası BitMEX‘te de milyonlarca dolarlık işlem tasfiye edildi. Haberimizin hazırlandığı sırada Bitcoin 8 bin dolar bandının altındaki seyrine devam ediyor.

Bitcoin’deki Yeni Hedef Fiyat

Takipçilerinden gelen Bitcoin’de gerileme nereye kadar devam eder sorularına Twitter hesabı üstünden cevap veren Josh Rager’a nazaran popüler kripto para birimi BTC’nin gerilemesi olası en alt fiyat seviyeler 6.300-6.600 dolar bandı bulunduğunu kaydetti.

2019 Yılı Kazanımları Silinebilir

Şu anda Bitcoin’in 1 aylık desteği aşağı yönlü kırdığını belirten Josh Rager bu bölgenin de kırılmasının BTC’yi 6.600 dolara taşıyacağını sinyalini verdi. Bu yıl 14 bin dolara kadar yükselmeyi başaran Bitcoin eğer tekrardan 6 bin dolara kadar gerilerse bu yılki kazanımlarının büyük bir kısmını silebilir.

Haftalık Teknik Analizlerimize Göz Atın:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir