Ünlü CEO’dan Açıklama: Altcoin Almanın Vakti Geldi Mi?

Bitcoin 11 Temmuz itibariyle tekrardan 12 bin dolar bandının altına gerilemiş durumda. Popüler kripto para birimi 13.800 dolar seviyesinden gelen %30’luk düzeltme dalgasının peşinden yükselişe geçmiş bu süreçte altcoin’ler ciddi seviyede zarar etmişti. Gün içinde Bitcoin’in de 12.300 dolardan 11.300 dolar bandına gerilemesi altcoin’leri bir kez daha vurdu.

Altcoin Almanın Vakti Geldi

Bitcoin bir döngü içinde kendini gerçekleştirmeye devam ederken altcoin’ler ise istikararını koruyarak kıymet kaybetmeye devam ediyor. Hal bu şekilde olunca yatırımcılar altcoin rallisi ne süre başlamış olacak diye düşünmekten kendini alamıyor. Digital Currency Group’un CEO’su Barry Silbert, tam da bu mevzu hakkında bir açıklamada bulunmuş oldu.

Kişisel Twitter hesabı üstünden açıklamalarda bulunan Silbert kaliteli altcoin’lerin artık Bitcoin’deki tempoyu yakalamaya başlayacağını beklediğini belirtti. Silbert’a bakılırsa altcoin’ler hali hazırda dibin dibini görmüş durumda. Silbert bu açıklalmaları yaptığında Bitcoin 13 bin dolar bandında işlem görüyordu. Bitcoin’in 11.300 dolara gerilemesiyle piyasa hakimiyeti de bir nebze azaldı. Bakalım gelecek günlerde altcoin’ler Bitcoin’e karşı direniş başlatıp başarı göstermiş olabilecek mi?

Changpeng Zhao’dan Altcoin Açıklaması

CNBC’de gösterilen Crypto Trader programına röportaj veren Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, kripto para yatırımcıların merakla beklediği altcoin rallisinin er ya da geç başlayacağından güvenli bulunduğunu belirtmişti. Crypto Trader programının sunucusu Ran NeuNer’in sorularını yanıtlayan Zhao, yeni altcoin rallisinin 2017 yılındakinden oldukça daha etkili olacağını da sözlerine ekledi.

Bunlar da ilginizi çekebilir:


Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir