Ünlü Yatırımcılar Kripto Paraların Yükseleceğini Düşünüyor

Dünyaca meşhur kripto para yatırımcılarının bu yıl sonunda yükseliş beklediği ortaya çıktı. Kripto paralarda yaşanmış olan düşüşler mevcut orta çapta olan yatırımcıları üzerken, meşhur yatırımcılar bu alanda daha çok yükselişler olacağını düşünüyor. Kripto para yatırımlarının daha çok artması ve piyasada bulunan kripto para rezervlerinin devamlı olarak son dönemde düşüş yaşaması ise mevcut yatırımcıların aslolan kaygı deposu olarak yorumlandı.

Ethereum kurucusu konumunda olan Buterin, açıklamalarında kripto paraların gelecekte oldukca daha çok kullanılacak bulunduğunu, bu mevzuda dünyada kripto paraların hakim olmasının beklendiğini deklare etti.

Meşhur Yatırımcılar Birazcık Endişeli

Bazı adı açıklanmayan meşhur yatırımcılar ise son dönemde endişeli olmasına karşın bunu kendi birebir ağızlarından yansıtmıyorlar. Yatırımcıların bu ve benzer mevzularda web dünyası üstünde idrak operasyonlarının en üst düzeyde olduğu belirtilirken, bazı meşhur yatırımcıların ise kripto paraların artış yaşayacak bulunduğunu belirterek geleceğe karşı yatırımlarını en üst seviyeye çıkardıkları belirtiliyor. ABD’li yatırımcıların ise Bitcoin haricinde öteki kripto paralara güvenmedikleri, yalnız Bitcoin’e yatırım yaptıkları belirtilmekte. Gelecek süreçt neler olacağı ise merak mevzusu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir