Verge (XVG) Yeni Web Sitesini Yayına Aldı

Popüler altcoinlerden Verge‘nin (XVG) 31 Aralık tarihinde Wraith protokolüne geçmesi bekleniyordu, sadece yatırımcılarını hayal kırıklığına uğratan kripto para biriminin yöneticileri bu protokole geçiş sürecini hemen hemen açıklanmayan bir tarihe erteleme sonucu aldı. Oysa oldukça daha yüksek gizlilik imkânı sunan bu protokol, mevcut blockchain ağlarından daha süratli işlem gerçekleştirme avantajına da sahipti.

Söz tutulmadı, XVG çakıldı!

Kamuoyunda oluşan beklenti, 8 Ocak tarihinde Verge’nin Wraith protokolüne geçeceği yönündeydi. Hatta o gece XVG üstün dereceli seviyelere ulaşarak 0.23 $ değerine de çıkmıştı. Sadece Verge’nin Wraith protokolüne geçmemesi yatırımcıları öylesine bozguna uğrattı ki, XVG tutarları 17 Ocak tarihinde 0.061 $ seviyesine kadar geriledi. Bu da para biriminin yüzde 73.4 oranında kıymet kaybetmiş olduğu anlamına geliyordu.

Her neyse ki şimdilerde XVG ekibi hatalarından ders çıkardıklarını ve kripto para birimini daha da geliştirmek suretiyle çalışmalarını sürdürdüklerini deklare etti. Yeni yayına alınan internet sayfası de bunun bir göstergesi olarak yorumlanıyor.

Yeni bağış kampanyası başlatıldı

Öte taraftan Verge’nin yönetici ekibi bir de bağış kampanyası başlatarak para birimi üstüne yeni projeler geliştirmek için kaynak meydana getirmeye çalışıyor. Verge odaklı projelerin geliştirilmesine katkı sağlamak isteyen yatırımcılar, şu XVG adresine para geçirme edebilirler: DLv25ww5CipJngsKMYemBTBWH14CUpucxX

Bu cüzdana gönderilen paralar Verge’nin pazarlama, Ledger Nano S entegrasyonu, iOS cüzdanlarda Wraith protokolünün aktifleştirilmesi ve büyük kuruluşlarla yeni işbirliklerinin geliştirilmesi için harcanacak.

Biz bu haberi hazırlarken ilgili cüzdanda 19.47 milyon XVG toplanmıştı. Bu da ortalama olarak 811 bin dolara denk geliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir