Winklevoss Kardeşler Yeni Proje Başlattı

Winklevoss kardeşler, yalnız ABD’yi kapsayacak şekilde kripto paraların denetlenmesi adına yeni bir proje üstünde çalıştıklarını deklare etti. ABD’nin son dönemde bayağı fazla kripto paralara yönelik düzenleme, yasaklar ve yeni kanunlar üstünde çalmış olduğu haberlerinin üstüne Winklevoss kardeşlerin bu projesinin Washington yönetimi tarafınca da destek görebilecek olduğu düşünülüyor.

ABD’de geçerli olacak olan yeni düzenleme ve denetleme projesinin kar amacı gütmeyecek olduğu ve tamamen bağımsız bir halde gösterim hayatına geçirilmesinin beklendiği iddia ediliyor. Winklevoss kardeşlerin bu mevzu ile ilgili olarak basında yer edinen pek fazla açıklaması ise bulunmuyor.

Tüm Dünyaya Örnek Oluyorlar

1.1 milyar dolar civarında Bitcoin serveti bulunan kardeşlerin, bu servetlerini fazlaca iyi değerlendirdikleri ve birbirlerinden ayrılmamaları dikkat çeken bir detay. Feysbuk ile ilgili açtıkları davadan gelen parayı kripto paralara yatıran Winklevoss kardeşlerin bu kadar fazla kıymet kazanan Bitcoin sonucunda milyarder olmalarının arkasında yatan niçin ise fazlaca süre ilkin Bitcoin fazlaca düşük iken yatırım yapmaları gösteriliyor. Yeni projenin gelecek günlerde detaylarının açıklanması beklenmekte.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir