Winz.io, 1 BTC Büyük Ödülü ile Bitcoin Madenciliği Macerasını Başlatıyor

Bitcoin yüksek seviyelere çıkıp evvelde belirlenmiş tüm rekorları aşarken dünya genelinde tüm insanoğlu kar elde etmek için acil ediyor. Madenciler ek olarak bir sonraki bloğu ekleme ve Bitcoin ödüllerini alma şansı karşılığında Proof of work problemini çözme mevzusunda istekli. Ya Bitcoin’in son boğa koşusundan kâr etmenin daha iyi bir yolu olsaydı?

Winz.io ile Oyunlaştırılmış Madenciliğe Giriş

Madencilik karmaşıktır, sadece Winz.io ile asla bu kadar kolay olmamıştı! Oyun sunucusu, oyuncuların en sevdikleri oyunların tadını çıkarabilecekleri, düzey atlayabilecekleri ve kazandıkları her düzey için nakit ödüller elde edebilecekleri Winz.io Bitcoin Madencilik Macerasını kısa süre ilkin duyurdu. Bu kadar. Oyun limitleri yada maksimum ödüllerle ilgili kesinlikle hiçbir engelleme yok. Aslına bakarsak, 40 seviyeyi tamamlayan ilk şahıs yalnız her düzey için bir ödül değil, bununla beraber büyük ödül için de uygun olabilir: Tam 1 Bitcoin! Her oyun, kar potansiyelini ortaya çıkarır ve kullanıcıları skor tablosunda daha yükseğe çıkarır, böylece kaybedecek bir şey yoktur. Kârlar, oyunun sonucuna bağlı olarak gene de ödenir.

Seviyeler tüm Winz.io oyuncularına açıktır, bu da kullananların kazançlarıyla en rahat hissettikleri yerde oyun oynayabilecekleri anlamına gelir.

Winz.io Mükemmel Oyun ve Ödeme Yöntemlerine Haiz

2020’nin başlarında kurulan ve lisanslanan Winz.io, yalnız mükemmel oyunlara değil, bununla beraber oldukca sayıda ödeme yöntemine ve sıkı sıkıya bağlı bir topluluğa haiz olan, piyasanın en iyi dijital parayla oyun oynama sitelerinden biri olma unvanını kısa sürede oluşturdu. Bununla beraber, Winz.io oyun koleksiyonu oldukça keyifli kategoriler ihtiva eder. Oyuncular ek olarak sıkıntılı masa oyunları da bulabilir. Winz.io oyun kataloğu yalnızca sektörün en iyi geliştiricileri tarafınca sağlanır. Winz.io bu yüzden Evolution Gaming, Amatic, iSoftBet, NETENT, Microgaming ve öteki birçok şirket ile ortaklaşa iş yapmaktadır.

Winz.io, sektörün geleceğini düşünen ödeme politikalarından birine haiz olmasıyla ünlüdür. Bundan dolayı, müşteriler paralarını kripto para birimleri ve fiat tabanlı ödeme yöntemleriyle yatırabilir ve çekebilirler. Ana ödeme şekillerinden bazıları banka kartları, banka havaleleri ve e-para ödeme hizmetleri için destek de ihtiva eder. CoinsPaid ile meydana getirilen ortaklık yardımıyla, kripto para meraklıları Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Dogecoin ve Tether kullanarak oyun oynayabilir. Para yatırma işlemlerinin bir çok birkaç dakika içinde onaylanırken, para çekme işlemleri anında işlenir. Böylelikle, kullanıcılar artık kazançlarını nakit olarak bekleyerek günler harcamak zorunda kalmaz. Bu, bilhassa yıldırım hızında olan kripto para çekme işlemlerinde geçerlidir! Okuyucular ek olarak Winz’in kripto paradan fiat’a değiş tokuşu kolaylaştırdığını da not etmelidir: Depozitoda FIAT’a anında değişiklik ve para çekme esnasında kripto paraya anında çevirme şansı.

Winz.io, oyun incelemeleri pazarında büyük beğeni topluyor. En popüler araştırma web sitelerinden bazıları tarafınca “mükemmel” olarak derecelendirilmiştir.

Netice olarak

Winz.io’nun kazançlı Bitcoin madenciliği promosyonu yardımıyla, boğa koşusunu kaçıranlar kesinlikle karlarını artırabilirler. Başka hiçbir oyun sitesi, masaya 1 BTC kadar büyük ödüller koymamıştır, bu yüzden oldukca rekabetçi sadece oldukca keyifli bir oyun olacağı açıktır!

Winz.io: Eğlencenin Her Parçası!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir