Yatırımcıları Dikkat: Ripple Bilinmeyen Cüzdanlara Yüklü Mikarda XRP Göndermeye Devam Ediyor

Kripto para piyasasında meydana gelen balina hareketliliklerinin izini devam eden Whale Alert adlı Twitter hesabının yapmış olduğu yeni bir paylaşımda XRP’nin geliştirici şirketi Ripple Labs’in kısa bir süre ilkin piyasaya yüklü oranda satış yapmış olduğu görülüyor.

Whale Alert, sektörün en büyük kripto para şirketlerinden Ripple’ın bilinmeyen bir cüzdana ortalama 132 milyon dolarlık XRP transferini tespit etti.  Ripple Labs bu işlemde 520 milyonu aşkın XRP’yi bilinmeyen bir cüzdana aktardı.

Bloomberg’ün XRP Raporu

Bilhassa son birkaç ayda yapmış olduğu XRP satışlarıyla gündeme gelen Ripple bu satışlarda yüklü oranda XRP’yi bilinmeyen cüzdanlara aktardı.

Ripple cüzdanlarından meydana getirilen son işlemin hangi amaçla gerçekleştirildiği tam olarak bilinmese de bu işlemin de satış amacıyla gerçekleştirildiği ihtimali üstünde duruluyor.

Bloomberg, 23 Ağustos tarihindeki raporunda XRP’nin fiyatındaki çöküşün Ripple Labs’in yapmış olduğu yüklü XRP satışlarından kaynaklandığını belirtmişti.

XRP Yatırımcıları İmza Kampanyası Başlattı

Ripple’ın son dönemde ciddi oranda kıymet kaybetmesi üstüne XRP yatırımcıları ayaklanmış ve change.org adlı platformda Ripple Labs’in piyasaya yüklü oranda XRP satışını durdurması için imza kampanyası başlatmıştı.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir