Yeni Haftada Kripto Para Piyasasında Son Durum Ne?

14 Ocak 2019 Pazartesi itibariyle kripto para piyasaları yeni bir haftaya başladı. Peki yeni haftada kripto para piyasasında son durum ne? İşte yeni haftada kripto para piyasalarının son durumu!

Kripto para piyasasında yeni hafta 14 Ocak Pazartesi günüyle başlamış oldu. İçeriğin oluşturulduğu dakikalarda BTC 3.533.57 dolar seviyesinde işlem görüyor. Piyasa değerine nazaran ilk 10’da yer edinen kripto para birimlerinden TRON ve Tether hariç kripto para piyasasında düşüş yaşanırken haftanın ilk işlem gününde en oldukça kıymet kaybeden kripto paralar ise Bitcoin Cach SV, Ethereum ve Litecoin oldu. 

Son zamanlarda sert bir düşüş yaşayan ve 2. Sıradaki yerini Ripple’a kaptırıp 3. Sıraya gerileyen ETH, erimeye devam ediyor ve 118 dolar seviyesinde işlem göremeye devam ederken Bitcoin Cash SC ise 77 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Waves Ve TRON Kıymet Kazanmaya Devam Ediyor!

TRON’un yükselişine devam ederken EOS ve Stellar’da düşüşler devam ediyor. Kripto paraların düşüşe geçmiş olduğu haftanın ilk işlem gününde TRON 0.024 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor. 

Yatırımcısının yüzünü güldüren bir öteki kripto para birimi ise Waves oldu. Tron ile beraber yükselmeye devam eden Waves, 2.720 dolar seviyesinde kendisine alıcı buluyor. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir