Yenilikçi Kripto Para Borsası Vebitcoin 2020 Yılına Önemli Gelişmelerle Girdi

Gelişmiş alt yapısı ile Vebitcoin 2020 yılına mühim gelişmelerle girdi. Vebitcoin muhteşem hizmeti, düşük ücretleri, oldukça yönlü fonlama seçenekleri ve bilhassa sıkı güvenlik standartları yardımıyla, çevrimiçi kripto satın almak ve satmak için en yenilikçi platformlardan biridir. 2017’den beri blockchain devriminin Türkiye’den Avrupa’ya açılmış ve ön saflarda yer ediniyor.

Kayıtlı 150.000 kullanıcı ile sektörde adından söz ettiren Vebitcoin, Aralık 2019’da 3. yılına hususi olarak müşterilerinden almış olduğu komisyon oranlarını sıfırladığını duyurmuştu. Vebitcoin alan kişi memnuniyeti için papara çekim limitlerinde artışa gitti ve günlük çekim işlemlerini 50.000 TL’ye çıkardı. Ek olarak müşterilerine daha iyi hizmet vermek için banka seçeneklerini çeşitlendirmek için emek harcamalar yürütüyor.

BitGo kripto bankasının Türkiye partneri olan Vebitcoin, bugün mühim bir gelişmeye imza attı. Paranızı 7/24 yönetmenizi elde eden yeni nesil ödeme sistemi PayFix Dijital Cüzdan artık Vebitcoin müşterilerinin hizmetinde. BDDK onaylı PayFix ile Son zamanların dijital cüzdanı PayFix ile fiziki karta gerek kalmadan bilgisayardan ve telefondan paranızı yönetebilirsiniz. Tek tıkla PayFix’de, para yönetimi, ödeme, işlem takip ve bakiye kontrolünü hızlıca yapabilirsiniz. PayFix kullanarak 149 Ülke, 369.000 Ödeme noktası ile süratli ve güvenilir bir halde dakikalar içinde uluslar arası para gönderip alabilirsiniz.

Vebitcoin’deki bir öteki gelişme TRON kripto parasının yakında işleme açılacak olması. Bilinmiş olduğu suretiyle TRON, kripto para piyasasında ilk 20 içinde sürekliliğini korurken Justin Sun önderdiğinde ekosistemini geliştirmemeye devam ediyor. Türkiye’deki kullananların da tercih etmiş olduğu TRON kripto parasını alıp ve satmak için Vebitcoin Borsasını tercih edebilirsiniz.

Vebitcoin Hakkında

Paranın İnternetini gizemli geleceğe taşıyoruz.

Misyonumuz, kripto paranın global olarak kabul edilmesini hızlandırmaktır. Böylece siz ve dünyanın geri kalanı finansal özgürlüğüne ulaşabilir. Blockchain’in önemini başından itibaren gören ve kripto para platformlarının eko sistemin en eleştiri parçası bulunduğunu kabul Vebitcoin, insanlara süratli ve güvenli bir halde yatırım yapmalarını sağlamak için kuruldu. O zamandan beri, şirket Türkiye’de ve Dünya’da adını sıkça söz ettirmeyi başardı bu alanda en deneyimli ve geniş bölgede kıymetli çalışanları ile beraber hızla büyüdü.

Coinbilgi.net yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıplardan görevli değildir. Coinbilgi.net, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların itina göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için [email protected]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir