Yoni Assia: Elinizdeki Yatırımları Koruyun

eToro platformunun CEO’su Yoni Assia, Bitcoin fiyatında düşüşler olmasına karşın yatırımcıların kripto para  satışından kaçınması uyarısında bulunmuş oldu. Yatırımcıların daha çok yatırım dahi yapabilecek olduklarını açıklayan Assia, yatırımcıların bu sayede gelecekte fazlaca daha çok karlı çıkabilecek olduklarını ima etti. Kripto para yatırımcılarının yatırımlarını satması durumunda gelecekte pişman olabilecek oldukları uyarısında bulunan CEO, ”Apple, Feysbuk ve Twitter” örneği üstünden Bitcoin fiyatının yükselecek bulunduğunu deklare etti.

Apple ve Feysbuk’un geçtiğimiz 10 ila 15 yıl ilkin kurulduklarında pek fazla kıymet sahibi olmayan firmalar bulunduğunu doğrulayan Assia, şimdilerde aynı durumun Bitcoin için geçerli bulunduğunun altını çizdi.

Yatırımlarınızı Oldukca Acil İse Pazarlayabilirsiniz

Ihtimaller içinde bir acil durum olmadı durumunda Bitcoin yatırımlarının yatırımcılar tarafınca satılmasında bir engel olmadığını belirterek sözlerine devam eden Assia, lüzumlu olmadığı taktirde elde bulunan kripto para yatırımlarının satılmasının ise pek fazla mantıklı olmadığını deklare etti. Bitcoin fiyatında düşüşler olmasına karşın bu şekilde gelecekte fiyatın artacak bulunduğunun sık sık iddia edilir hale gelmesi yatırımcıları pozitif yönde etkiliyor.

Yatırımcılar elde ettikleri yatırım oranlarına bakmaksızın ne kadar fazla kar edebilecek olduklarını belirterek, en fazla kar odaklı kripto paradan yana tercihlerini kullandıklarını, bu kripto paranın ise Bitcoin bulunduğunu belirtmekteler.

  • Bitcoin fiyatının düşüş yaşaması, yükseliş yaşaması durumu piyasa verileri ve etkenlere bağlı iken bu ve buna benzer meşhur kişilerin açıklamaları da ehemmiyet taşıyan açıklamalar olarak gösterilmekte.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir