Youtube’un En Büyük Kripto Para Analisti Uyardı: Bitcoin 9 Bin Dolara Düşebilir

YouTube’un en büyük kripto analisti, önümüzdeki günlerin kripto para yatırımcıları için daha acılı geçebileceğini düşünüyor. Nicholas Merten, Çarşamba günü 13.000 dolar seviyesini kısa bir süreliğine kırmayı başaran Bitcoin’in şimdi % 20-40’luk bir düzeltme yapabileceğini belirtti.

Tekrardan piyasaya girebilmem için Bitcoin’in 12,800 dolar seviyesini kırarak boğa sezonunun devam ettiğini göstermesi gerekiyor ya da 10 bin dolar seviyelerine geri gelmesini bekleyeceğim. Eğer Bitcoin 10 bin dolar seviyesinde birkaç saat tutunamazsa bu kez 9 bin dolar bandında pozisyon alacağım. Zira %40’lık bir düzeltme görmeyi umuyorum.

Bitcoin Piyasa Döngüsü

Merten, Bitcoin’in mevcut piyasa döngüsü hakkında tahminde bulunmanın her zamankinden daha da zorlaştığını belirtiyor. Sadece Merten Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 doları kırmasıyla bu durumunda değişeceğine inanıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir:


Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir