ZCash’in Değeri 2025 Yılında 62 Bin Dolar Görebilir

Grayscale Investment’in yayınladığı yeni emekler çerçevesinde Zcash doğrusu kod adı ZEC’in, 2025 senesinde ortalama olarak 62 bin dolar olacağı iddiası ortaya koyuldu. Analist Matthew Beck’in yayınladığı raporda, emek verme değerleri ve var sayım olduğundan hemen hemen ortaya koyulan durumdan pek bir gerçeklik oranı çıkarılmıyor. Fakat gösterilen rakamlar ve tahminler çerçevesinde yatırım tavsiyesinin olmadığı açıklandı. Raporda bahsi geçen rakamların ne denli boy göstereceği merak konusuyken, somut kanıtların hemen hemen ortaya koyulmadığı söylentisi ortada dolaşıyor.

Zcash, Yeni Bitcoin Mi?

Para transferlerinde anonimliği ciddi bir şekilde ilgilendiren ZEC, para transferi meydana getiren kişilerin bilgisini tamamen gizliyor. Bu sebepten dolayı birçok analiste nazaran adeta kişisel bir banka olarak vazife görmüş olduğu belirtiliyor. Bu denli ortaya çıkan durumların en rakip görüleceği coinlerden biri Bitcoin diğeri ise Ethereum olarak göze çarpıyor. İki coinin hususi durumunu bilmeyen yokken, ZEC doğrusu Zcash’in bu durumdan tamamen pozitif yönde olarak piyasaya yüksek bir halde girebileceği konuşuluyor. Kripto para piyasasında çığır açacak ve ana güç deposu olabilecek durumlara yer veren analist Beck, Zcash mevzusunda kripto paraların yeni devrimi ve dinamizmini enerjiye çevirebilecek bir güç olarak gördüğünü belirtiyor.

2017’nin bahar aylarında Jaxx’a eklenen Zcash, sonrasında Bithumb’da işlem görmeye başlamış ve sonrasında en büyük Bitcoin alternatifi olarak gösterilmişti. Bu yazı yazıldığı esnada ZCash’in kıymeti 372$ seviyesinde seyir ediyor. Zcash’in ilerleyen günlerdeki akıbeti merak ediliyor.

 

[fat_coincap id=”5″]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir