Zhao: Cumartesi aralıksız çalışmalarımızı sürdürüyoruz

Binance.com CEO’su Changpeng Zhao, kendilerine sık sık sorulan sorulardan birisi olan ”Cumartesi günleri çalışıyor musunuz?” sorusuna cevap verdi. Kendilerinin tüm yönetim ekibi olarak ve çalışanlar ile beraber Cumartesi günleri etken bir emek harcama hayatları bulunduğunu dile getiren Zhao, bu emek harcamaları aralıksız olarak sürdürmeleri yardımıyla bugün bu kadar adlarından söz ettirebildiklerini beyan etti.

Pazar günleri ise çalışmadıklarını sadece mevcut bazı çalışanların çalışmalarına kesintisiz olarak aralıklarla ve vardiya sistemi ile devam ettikleri, teknik ve destek mevzularında 7 gün 24 saat süresince etken bir emek harcama yaşamları bulunduğunu deklare etti. Zhao’nun bu açıklamaları kısa sürede basında geniş yankı bulurken, bugün hem Coinbase CEO’su Brian, hem Binance.com CEO’su Zhao’nun izahat yapması kripto para borsaları içinde rekabetin daha çok artmaya doğru ilerlediği şeklinde yorumlandı.

En büyük kripto para borsalarından birisi

Binance dünyada en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olarak tüm dünyada hizmet sunuyor ve milyonlarca değişik kripto para sahibi tüm kripto paralarını bu ve buna benzer dünyanın en büyük kripto para borsalarında tutuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir